LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlesticks 15848258
nr 1584 8258
CANDLESTICKS
silver (830), one pair. Height: ca 8 cm, gross weight: ca 280g, skador i form av bucklor.
silver (830), ett par. Höjd: ca 8 cm, bruttovikt: ca 280g
Condition: skador i form av bucklor,
SEK 150
Monday December 11 2023
at 18:16:23
11/12 15:09:43
100 kr
11/12 15:38:51